Wysyłka i formy płatności


Formy płatności:

    za pobraniem - zapłacisz przy odbiorze kurierowi, listonoszowi lub w urzędzie pocztowym. Wybierając formę płatności za pobraniem możesz również zdecydować się na dostawę przesyłką kurierską. Zapłacisz kurierowi przy odbiorze paczki.
    przelew zwykły – polega na zleceniu przelewu w twoim banku lub urzędzie pocztowym na podany w e-mailu numer rachunku w wysokości wartości zamówienia.
    PayU (przelew online, karta kredytowa) - to wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie kartą kredytową oraz szybkim przelewem z większości polskich banków.
   

Sposób wysyłki
Towary zamówione w sklepie internetowym www.aquila-patriot.pl dostarczamy na teren całej Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Na czas, po jakim zamówione produkty trafiają do rąk osoby zamawiającej, składa się czas realizacji zamówienia oraz czas, jaki jest potrzebny Poczcie Polskiej / kurierowi na dostarczenie przesyłki pod wskazany przez Kupującego adres, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze.


Średni czas dostawy to jeden-dwa dni robocze do większości miejsc w Polsce (do małych i bardzo oddalonych miejscowościach czasami dwa–trzy dni robocze). Przesyłki wysyłamy do 15.00 każdego dnia. Zamówienie złożone po  tej godzinie będzie realizowane następnego dnia.